Örömteli hírt osztott meg Éles József, csapatunk elnöke: -Az összes játékosunknak negatív a koronavírus tesztje, de még néhány kézilabdázónkra vár a szívultrahangos vizsgálat és

Tovább olvasom »

Korábbi cikkeink

vkkft-handbal-veszprem

Vereség Balatonbogláron

Felnőtt csapatunk újabb felkészülési mérkőzésen találkozott a Nemzeti Kézilbada Akadémia csapatával. A boglári fiataloknak sikerült visszavágnia a Veszprém Arénában elszenvedett vereség után. Ezúttal az Akadémia

veszpemi kkft-veszpremikezilabda

Egy gólos győzelem a Csurgó otthonában

A héten a második edzőmérkőzését is lejátszotta felnőtt csapatunk. Ezúttal egy hosszú utazás után, a Csurgói KK vendégeként léptek pályára Tombor Csaba tanítványai. Egy jó

Döntetlen a veszprémi akadémia ellen

Zárt kapuk mögött került sor felnőtt csapatunk soron következő felkészülési mérkőzésére a Veszprém Arénában. Az ellenfél a BFKA Veszprémi Akadémia NB1/b-ben szereplő csapata volt. Jó

Győzelem a NEKA ellen

A szép számban kilátogató szurkolótábor győzelemnek örülhetett felnőt csapatunk első hazai felkészülési mérkőzésén. Az ellenfél a Nemzeti Kézilabda Akadémia NB1/B-ben szereplő csapata volt. Végeredmény: Veszprémi

A Komló nyerte az edzőmeccset

Egy félidőn keresztül tartotta magát csapatunk, az utóbbi években stabilan a mezőny első feléhez tartozó Komló ellen. A félidei döntetlen után (13-13) folyamatosan növelte előnyét

Fazekas Gergő az európai sajtó célkeresztjében

Az Európai Kézilabda Szövetség (EHF) weboldala közölt egy hosszabb hangvételű cikket csapatunk irányítójával, Fazekas Gergővel. A cikkben, egy rövid bemutató után Gergő beszél arról, hogy

Vereség a Tatabánya otthonában

Második felkészülési mérkőzésén vereséget szenvedett az NB I-es rajtra készülő felnőtt csapatunk, a több válogatottat is felvonultató Tatabánya vendégeként pénteken. Tombor Csaba csapata szerdán meglepetésre

Első edzőmeccsünkön legyőztük a Balatonfüredet

Nem várt, nagy különbséggel nyerte meg élvonalbeliként első tesztmérkőzését felnőtt csapatunk az újjáalakult Balatonfüredi KSE ellen. A koronavírus-járvány kirobbanása óta, vagyis március közepe óta az