Legújabb bejegyzésünk:

Bírják a gyűrődést

Egy héten belül negyedik mérkőzését játssza a Veszprémi KKFT férfi kézilabda csapata. Az élvonal újonca azonban bírja a gyűrődést. Pedig nagy a terhelés még

Tovább olvasom »

Korábbi cikkeink

Budakalász “learatva”

Egy újonc csapat életében minden pont aranyat ér! A Veszprémi KKFT boldog volt a hétközi, Cegléd elleni döntetlen után. De a Budakalász legyőzése , 26-21

Tejfog, de vas akarat

Béke időben milyen szép lenne a mostani veszprémi vasárnap. Dupla kézilabda mérkőzés  az arénában. Előbb Veszprémi KKFT – Budakalász, utána Telekom Veszprém – MOL Pick

Érzelmek hullámvasútján

Sajnálom, hogy Cegléden nem tudtak valakit leültetni a kamera mellé, hogy legalább azt mondja el, hogy mennyi ideje játszanak a csapatok, vagy az őrült hajrá

Egy sör a Cegléd meccsre

Megjósolhatatlan, hogy mire lesz képes a ceglédi bajnoki mérkőzésen a Veszprémi KKFT férfi kézilabda csapata. Tombor Csaba vezetőedző ugyanis csak tizenegy mezőnyjátékossal tud elutazni a

Négyen a junior válogatottban

Miközben felnőtt csapatunk néhány tagja kényszerű pihenőjét tölti, egészséges tagjaink közül négyen is meghívást kaptak Sótonyi László junior válogatottjába. Akárcsak a serdülő válogatottnál, a junior

Elmaradnak a heti meccseink

Amíg a világ a Koronavírus harmadik hullámával küzd, csapatunkban ősz után második alkalommal üti fel a fejét a járvány. A visszatérés óta csapatunk minden tagja

A Dabast fogadjuk az Arénában

Ma 18 órakor ismét az Arénában száll harcba csapatunk, hogy gyarapíthassa eddig megszerzett pontjait a bajnokságban. Az ellenfél ezúttal a Dabasi VSE csapata lesz. Biztos,

Tovább kell tanulni

Tükör sima vereséget szenvedett a Veszprémi KKFT a Balatonfüred otthonában, 29-23 (15-12). A miértre egyszerű a magyarázat, a rutinosabb, válogatott játékosokkal játszó hazaiak erősebbek az