Legújabb bejegyzésünk:

Bírják a gyűrődést

Egy héten belül negyedik mérkőzését játssza a Veszprémi KKFT férfi kézilabda csapata. Az élvonal újonca azonban bírja a gyűrődést. Pedig nagy a terhelés még

Tovább olvasom »

Korábbi cikkeink

Tovább kell tanulni

Tükör sima vereséget szenvedett a Veszprémi KKFT a Balatonfüred otthonában, 29-23 (15-12). A miértre egyszerű a magyarázat, a rutinosabb, válogatott játékosokkal játszó hazaiak erősebbek az

GONDOLATOK EGY NYERHETŐ, DE ELVESZTETT MECCSRŐL

Sokáig a hatása alatt voltam a Veszprémi KKFT – Eger NB I-es férfi kézilabda mérkőzésnek. Érzelmi hullámverés volt a hatvan perc hihetetlen fordulatokkal. A méreg,

Amikor semmi nem jön össze

Jó előjelekkel, zsinórban két győzelemmel várta az Eger elleni mérkőzést csapatunk csütörtökön az Arénában. Ráadásul a két csapat hasonló teljesítménnyel, közel azonos pontszámmal állt a

Szárnyaló vagányok

Statisztikai adatokba betömöríthetők egy kézilabda mérkőzés tényei. Mert a számok visszaadhatják a tényeket, amelyekből sok mindenre lehet következtetni az eredmény szempontjából. Igaz persze az is,

veszpremikkft-veszpremikezilabda

Testvérharc az arénában

Több szempontból is érdekesnek ígérkezik a szerda esti Veszprémi KKFT – Csurgó NB I-es férfi kézilabda mérkőzés. A vendégek igazi bravúr csapatként léphetnek pályára az

Megfizetett tanulópénz

Még a nyáron megjegyezte a Budakalász edzője, a korábbi szövetségi kapitány, Csoknyai István, hogy aki lebecsüli a férfi kézilabda NBI újoncát, a Veszprémi KKFT-t, az

Több, mint bajnoki

Csak egy kicsit túlzás az, hogy a Veszprémi KKFT férfi kézilabda csapatának harmadszor kellett felkészülni a bajnoki mérkőzésekre. Merthogy ezzel a riválisok is így vannak.

Budakalászon folytatódik számunkra az NB1

A januári felkészülés és kupadömping után folytatódik az NB1-es bajnokság. Csapatunk szombaton (02.06.) Budakalászra látogat, hogy megkezdje, reményeink szerint sikeres, tavaszi menetelését. A Liga és

Győzelmek és továbbjutások szombatja

Tartalmas napot töltött Tatán felnőtt csapatunk, aki először a Tippmix Magyar Kupában, majd a Szerencsejáték Zrt Liga Kupában is összemérte tudását a hazai csapattal. Elsőként