Tatabányai túra következik

A K&H Liga 23. fordulójában Tatabányán lépünk pályára pénteken 18.30 órától.

Nem lesz könnyű dolgunk ezúttal sem, hisz ellenfelünk hazai pályán igyekszik majd dobogós helyét stabilizálni egy esetleges győzelemmel.
A múltban több ütközetet is sikerrel vettünk a Tigrisek becenevet viselő csapat ellen, elég csak a tavalyi szezonbeli Magyar bajnoki és Magyar Kupa negyeddöntős meccsekre gondolni.

Az idei őszi fordulóban azonban nem sikerült szoros mérkőzést játszani ellenük, hazai pályán 13 góllal maradtunk alul (27-40). Akkor Ancsin Gábor nyolcszor talált be ellenünk, részünkről pedig Éles Benedek volt a legeredményesebb kilenc góljával. A tatabányai gárda jelenleg harmadik a dobogón 15 győzelem mellett egy döntetlen és hat vereség áll a nevük mellett. Minden egyes pontra és győzelemre szükségük van ahhoz, hogy a dobogóra még szintén esélyes Ferencvárost maguk mögött tartsák, kivívva ezzel jövőre a nemzetközi kupasorozatban való indulás jogát.

Szurkoljatok nekünk, kísérjetek el bennünket idegenbeli mérkőzésünkre is!