Bravúros győzelem a Neka ellen

Az OSB legutóbbi fordulóját Veszprémben rendezték, ahol a VKKFT fogadta a Nemzeti Kézilabda Akadémia csapatát. A tabella 2. helyén álló NEKA ellen a fiúknak a tisztes helytállás volt a cél, hiszen a VKKFT 2001-es születésű fiai az egy évvel idősebbek között méretik meg tudásukat idén a Serdülő Bajnokságban. A mérkőzésen ez a korkülönbség nem ütközött ki, ugyanis mind erőben, mind technikai tudásban felvették a veszprémi fiúk a versenyt a NEKA-val. A 2. félidőben a remek nyitott védekezésnek köszönhetően felőrölték ellenfelüket, és óriási bravúrgyőzelmet arattak. A végeredmény 25 -20 a veszprémiek javára.

játékosok: Karfner Á (kapus), Hátas Richárd( kapus), Kisgyörgy Á, Redling A 6, Perczel K 1,

Melnichuk V 2, Szmetán M 8, Solcz Á, Forgács K 2, Seregi M 1, Csenki L, Nagy Martin O, Plank B 2, Szántó A 1, Orbán S 2,

edző: Éles József

Gratulálunk a fiúknak ! Így tovább! Hajrá Veszprém!